KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10669688
nr 1066 9688
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Ida, signerad, 24x16. Hjert&Hjert 203, Asplund 194
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:29:20
3.200 kr
4.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.800 kr
4.800 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn